Psychoterapeuta Warszawa Śródmieście

Jadwiga Mrozowicka

psycholog, psychoterapeuta

Zajmuję się psychoterapią od ponad 25 lat. Ukończyłam studia psychologiczne na KUL-u ze specjalizacją psychologia kliniczna osób dorosłych.

Podyplomowe kursy i szkolenia z psychoterapii:

Ukończyłam 2 letni kurs Socjoterapii, pozwalający na skuteczne pomaganie dzieciom z rodzin dysfunkcyjnych w odnalezieniu swojego potencjału.

Uczestniczyłam w 3 letnim szkoleniu, organizowanym przez Krakowską Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej, uzyskując kompetencje do prowadzenia psychoterapii jako psychoterapeuta psychodynamiczny.

Ukończyłam 2 letni kurs terapii systemowej, prowadzony przez niemieckiego terapeutę Heriberta Döring–Meijera umożliwiający pracę jako terapeuta doradca systemowy.

W polskim Instytucie Eriksonowskim w Łodzi uczestniczyłam w szeregu szkoleń i warsztatów oraz konferencji z udziałem wielu wybitnych uczniów Miltona Ericksona.

Moje kompetencje psychoterapeutyczne zostały wzbogacone przez uczestnictwo w 2 letnim cyklu warsztatów z Metody Feldenkraisa prowadzonych przez terapeutę z Niemiec – Martina Buscha, pogłębiające prowadzenie psychoterapii w ścisłym dialogu z ciałem.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w trakcie wykonywania pracy w poradnictwie psychologicznym a następnie w praktyce terapeutycznej prywatnej w Gdyni, następnie w Warszawie w Ośrodku „Aleje”. Od 2003 roku pracuję w Warszawskim Centrum Psychoterapii „Adeste”. Poddawałam swoją pracę regularnej superwizji u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego uzyskując rekomendacje do samodzielnego prowadzenia psychoterapii. 

Zakres pracy:

  • Zapraszam osoby, które cierpią z powodu poczucia małej wartości, niskiej samooceny, braku wiary w siebie,
  • Odczuwające samotność, trudności w relacjach, brak sensu w życiu, 
  • Nie radzące sobie ze stresem,
  • Przeżywające kryzysy życiowe z związku z pracą zawodową, ze związkiem itp.,
  • Doświadczające zaburzeń nastroju, depresji, lęku,
  • Zapraszam pary małżeńskie i partnerskie w kryzysie (zdrada, chorobliwa zazdrość, przemoc domowa).  

W swojej pracy integruję  podejście psychodynamiczne, systemowe, ericksonowskie oraz metodę Feldenkraisa – dopasowując psychoterapię do rodzaju zgłaszanego problemu, tak, aby uzyskać pożądaną przez pacjenta zmianę.

Od 2001 r. jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, a od 2014 r. członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Zapisy pod numerem telefonu: 601 410 449, lokalizacja: Warszawa-Śródmieście, ul. Hoża