Iwona Lassota

psycholog, psychoterapeuta

Jestem dyplomowanym psychoterapeutą. W kręgu moich szczególnych zainteresowań leży psychoterapia indywidualna osób dorosłych i młodzieży.

Patrzę na człowieka i problemy z którymi przychodzi w sposób holistyczny.

Cały czas nieodmiennie pasjonuje mnie psychika człowieka i jego rozwój. Chcę aby osoby, które korzystają z psychoterapii zmieniały siebie i swoje życie na lepsze, czerpały z niego radość, ciesząc się dobrym samopoczuciem, energią i satysfakcjonującymi relacjami z ludźmi.

Pracuję jako psychoterapeuta od ponad 20 lat.

Ukończyłam studia na kierunku Psychologii UKSW w Warszawie ze specjalizacją psychologia kliniczna i osobowości.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Ośrodku Zdrowia Psychicznego  i Problemów Rodzinnych „Synapsis” w Warszawie (1996-2003) Prowadziłam tam konsultacje, psychoterapię indywidualną osób dorosłych z szerokiego spektrum problemów i zaburzeń oraz terapię małżeństw i par, pod intensywną superwizją i we współpracy z gronem najlepszych wówczas psychoterapeutów i psychiatrów w Polsce.

Od 2006 – 2020 pracowałam w Młodzieżowym  Ośrodku Psychoterapii w Warszawie gdzie prowadziłam konsultacje, psychoterapię indywidualną dla młodzieży (od 15-21 lat), terapię dla rodziców nastolatków i terapię rodzin.

Doświadczenie, kursy i szkolenia:

  • w trakcie studiów 2-letni staż w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych „Synapsis” w Warszawie
  • staż w Katedrze Psychiatrii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
  • Staż w szpitalu Psychiatrycznym w Branicach na oddziale psychoz
  • 1994 Międzynarodowy Certyfikat Praktyka Neurolingwistycznego Programowania
  • 2 letnie szkolenie w terapii systemowej, terapii rodzin, rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Ośrodek Szkoleń  Systemowych w Krakowie 2012
  • 2010-2014  4-letnia Szkoła Psychoterapii w nurcie systemowym i psychodynamicznym rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne – Ośrodek Szkoleń Systemowych w Krakowie
  • Inne liczne szkolenia, warsztaty i konferencje

Stale się dokształcam w dziedzinie psychoterapii, psychiatrii i psychologii.

Na psychoterapię zapraszam osoby dorosłe, które przeżywają kryzys lub zmagają się z trudnościami emocjonalnymi, z zaburzeniami osobowości, obniżonym nastrojem, depresją, nerwicą, trudnościami w relacjach z ludźmi, w związku.

Także młodzież w trudnym okresie dojrzewania i rodziców.

Konsultacja (od jednej do trzech) służy rozpoznaniu problemu i podjęciu decyzji o terapii lub innych potrzebnych działaniach.

Pracuję w ujęciu systemowym, poznawczym i humanistycznym.

Korzystam z psychodynamicznej koncepcji rozwoju człowieka.

Dla każdej osoby opracowuję indywidualny plan psychoterapii, który będzie najbardziej pomocny.

  • Zapisy pod numerem telefonu: 512 505 395