O Adeste

Warszawskie Centrum Psychoterapii Adeste powstało w 1999 roku, gdy doświadczeni psychoterapeuci i psychiatrzy postanowili stworzyć sprawnie działający zespół. Łączymy wiedzę różnych podejść psychoterapeutycznych z wieloletnim doświadczeniem praktycznej pracy z klientami oraz umiejętności z dziedzin psychiatrii i medycyny. Zaufanie, którym obdarzyło nas już kilkaset osób jest najlepszym dowodem wysokiej jakości naszych usług.

W naszej codziennej pracy kierujemy się zasadami terapeutycznymiwykreowanymi przez niezwykłego terapeutę Miltona Ericksona. Najważniejsze z nich to:
- Pacjent zna rozwiązania swoich problemów.
- Pacjent jest niepowtarzalną indywidualnością a terapia powinna uwzględniać jego niepowtarzalność i być inna dla każdego pacjenta.

Misja Adeste

Świat dokoła pełen jest nowych wyzwań. Wszystko zmienia się w zawrotnym tempie. Czasem nawet nie zauważamy, gdy coś co wydawało się codziennością zaczyna nas zupełnie przerastać. Szukamy wsparcia wśród bliskich, przyjaciół. Kiedy jednak zwyczajne „wygadanie się” nie pomaga to sygnał, że mamy do czynienia z poważniejszym problemem, gdzie niezbędna okazuje się wizyta u profesjonalisty.

Misją naszego ośrodka jest przede wszystkim pomoc. Pragniemy, aby dążyli Państwo do pozytywnej zmiany. Ważna jest także droga jaką się idzie a nie sam cel… Samorozwój towarzyszy nam przecież w ciągu całego życia. Chcemy dać Państwu możliwość znalezienia najlepszego rozwiązanie dla istniejącego problemu. Otwartość, doświadczenie i wiedza są naszymi drogowskazami. Milton Erickson powiedział, że „ten kto się waha, czeka,czeka i…traci”. Dlatego tak ważny jest pierwszy krok ku zmianie.

Psycholog i psychoterapeuta z zasadami

W naszej pracy kierujemy się Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Wszyscy nasi terapeuci podlegają superwizji, co jest nie tylko obowiązkiem każdego psychologa, ale także szansą przyjrzenia się własnej pracy i tym samym zaoferowania lepszej pomocy klientom. Zespół Adeste prowadzi także regularne spotkania, gdzie dyskutujemy nad bieżącymi sprawami Ośrodka oraz dzielimy się najnowszą wiedzą z zakresu psychologii, psychoterapii i psychiatrii po to aby to miejsce odpowiadało najwyższym standardom.